Selam!

Bildiginiz gibi video ağırlıklı online eğitim portalımız abonelik sistemiyle çalışıyor. Aboneliğiniz tamamlandıktan sonra da video derslere, dosyalara erişime devam etmek ve ihtiyaç duyduğunuzda, konuyla ilgili sorularınızı bana yönlendirebilmek için aboneliğinizi yenileyebilirsiniz. Miks 101'in yayınlanmasının üzerinden yaklaşık bir yılın geçtiği bu günlerde abonelik yenilemeleriyle ilgili bazı bilgiler vermek istiyorum.

Öncelikle... Tüm yenilemeler %50 indirimlidir, oley! :)

Sistemde Kayıtlı Bir Kredi Kartınız Var İse:

Bir yıllık abonelik periyodunuz tamamlandığında sistemde kayıtlı bir kredi kartınız varsa aboneliğiniz otomatikman yenilenecektir. Eğer kayıt olurken bir indirim kuponu kullandıysanız aynı indirim tekrarlanacaktır. Eğer bu indirim oranı %50'den az ise ya da hiç indirim kuponu kullanmadıysanız çekilen tutarın ilgili miktarını kredi kartınıza iade etmek suretiyle mutlaka %50 indirim uygulanmasını sağlayacağım. Eğer farklı bir uygulama ile karşılaşırsanız hemen haber verin. Düzelteyim.

Sistemde Kayıtlı Bir Kredi Kartınız Yok İse:

Ve aboneliğinizin yenilenmesini istiyorsanız siteye giriş yapıp hesap ayarlarınızdan kredi kartı bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Bu durumda yenileme işlemi otomatik olarak gerçekleşir.

Abonelik periyodunuzun sona erdiği tarihten sonraki 3'üncü, 8'inci ve15'inci günde sistem tekrar deneyecek, yine de kayıt lı bir kredi kartı bulamaz ise ya da başka bir sebepten dolayı (yetersiz bakiye vs) ödeme gerçekleşmez ise derse erişimizi kapatacaktır.

Derse kayıt olurken ödemenizi bumashop.net aracılığıyla yaptıysanız zaten sistem üzerinde kayıtlı kredi kartınız yoktur. Bu durumda aboneliğiniz sona erdiğinde ben manuel olarak derse erişiminizi kapatacağım ve olaki yenilemek isterseniz diye size %50 indirim kuponu yollayacağım.

Umarım fazla karışık gelmemiştir. Eğer aklınıza takılan bir mevzu varsa aşağıda yorumlar kısmına yazın, tartışalım.

Hepinize selamlar, sevgiler...

Not: Yukarıdaki resmin konuyla alakası yok, çok havalı olduğu için ekledim!!!