Armoni 201

Armoni bilginizi ilerletin. Daha karmaşık armonik yapıların kapısını aralamaya hazır mısınız?

   Tanıtım Videosunu İzleyin

ARMONİ 201'de Yedili Akorlar ve Majör Dizinin Armonizasyonu konularına yer verdim. Armoni derslerimi enstrumandan bağımsız hazırladım. Gitar, piyano ya da şan... Fark etmez; hangi enstrumanı çalıyor olursanız olun bu dersten yararlanabilirsiniz. Hatta henüz bir enstruman çalmıyor olsanız dahi bu derste gösterilenleri kolayca kavrayabilirsiniz.

Neler Öğreneceksiniz?

  1. Dört Sesli - Yedili Akorlar: maj7, m7, 7, m7b5, 7sus, min(maj7), dim7
  2. Altere Akorlar: maj7+, maj7b5, 7b5, 7+, dim(maj7)
  3. Majör Dizinin Üç Sesli Armonizasyonu (Derece akorları)
  4. Majör Dizinin Dört Sesli - Yedili Akorlarla Armonizasyonu (Chord Scales)

Gereksinimler:

  • Armoni 101 ve Armoni 110 dersimi tamamlamış olmanız ya da üç sesli akor kuruluşları, majör dizilerin kuruluşu, aralıklar, minör diziler ve ilgili minör kuralı konularına hakim olmanız tavsiye edilir.

Kimler Katılabilir?

  1. Temel armoni bilgilerini ilerletmek isteyenler
  2. Enstruman üzerinde hakimiyetini arttırmak isteyenler
  3. Çaldığı müziği analiz edebilmek, anlayıp içselleştirmek isteyenler
  4. Yaratıcılığını arttırmak isteyenler bu dersi alabilir.
  5. İleri seviye armoni bilgisine sahip olanlar için uygun değildir.

Sormak istedikleriniz varsa e-postayla bana ulaşabilirsiniz: [email protected]


Eğitmen


Bora Uslusoy
Bora Uslusoy

Müzisyen, prodüktör ve eğitmenim. The Musicians' Institute'ta ana enstrumanım olan gitar programını 'Gold Award' derecesiyle bitirdim. Berklee Müzik Okulu'nun online uzantısı olan berkleemusic.com'dan 'Studyo Prodüksiyon Uzmanı' sertifikası aldım. 2011'de Avid'in 'Train The Trainer' (Eğitmen Eğitimi) programına katılarak Avid sertifikalı Pro Tools Eğitmeni statüsü elde ettim. Aynı yıl Steinberg tarafından lisanslı Cubase eğitmeni unvanını aldım. Halen Berklee College of Music'te Music Production and Engineering bölümünde full-time 'Associate Professor' olarak görev yapıyorum. Yayınlanmış olan beş adet gitar metod kitabımın yanı sıra, müzik üzerine sayısız dergi makalesi, ürün incelemeleri ve 'Nasıl Yapılır?' kılavuzları yazdım.

Kendi adıma, bir adet solo albüm, bir soundtrack ve iki adet single yayınladım; filmler, belgeseller ve reklamlar için müzik ve ses tasarımı yaptım. Uzun yıllardır, çeşitli grup ve sanatçılara prodüktörlük, miks ve mastering mühendisliği yapıyorum. Halen ABD'nin Massachusetts eyaletinde, Boston şehrinde yaşıyorum ve şirketim bUMA RecordZ ile müzik yapım çalışmalarıma devam ediyorum. Yapım şirketim ve stüdyom ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Ayrıca kişisel web sitemi inceleyebilirsiniz: borauslusoy.com


"Sevgili Hocam! Nasıl olur, nasıl yapılır, nasıl edilir derken oldu işte. Sayenizde ilk single ım yayında. En başından doğru insanla birlikte çalışmanın neticesini almanın mutluluğunu yaşıyorum şu anda. Memnuniyetimi ifade etmekte gerçekten zorlanıyorum. Size bir şarkı beğendirmenin ne kadar zor olduğunun gayet farkındayım. Özgüvenimi yerine getirdiniz ve işte bu sizi gerçek bir mentor yapan şey."

- Dr. Eray Aksoy, Besteci, Müzisyen

Sıkça Sorulan Sorular


Bu eğitim programı ne zaman başlar ve ne zaman biter?
Eğitim programına hemen başlayabilir, her istediğinizde sisteme giriş yaparak dersi tekrar tekrar çalışabilirsiniz. Tamamen bireysel yürütülen bir eğitimdir, çalışmayı ne zaman yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.
Bu eğitime ne kadar süreyle erişim hakkım var?
Herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Derse kayıt olduktan sonra her istediğinizde siteye giriş yaparak videoları tekrar izleyebilir, çalışabilirsiniz. Mobil cihazlar dahil tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

Hemen Başlayın!