Cubase'de TRACK COMPING

Kayıt yapanların mutlaka bilmesi gereken ileri seviye bir özellik

   Tanıtım Videosunu İzleyin

Vokal, gitar ya da başka bir enstrumanı kaydederken her seferinde yeni bir kanal mı açıyorsunuz? Açtığınız onlarca kanalın arasında kayıp mı oluyorsunuz? Bu kayıtları editlemek dakikalarınızı hatta saatlerinizi mi alıyor? Hatırı sayılır meblağlar ödeyerek satın aldığınız Cubase Pro yazılımının gelişmiş özelliklerini kullanamamak sizi rahatsız mı ediyor?

Öyleyse bütün profesyonellerin kullandığı TRACK COMPING tekniğini öğrenmelisiniz.

10 dakikalık bu video derste Loop Recording yöntemiyle birlikte audio kayıt ve edit işlemlerinde hayat kurtaran Compilation Track (farklı tekrarlardan alınmış en iyi kesitlerin birleşiminden meydana gelen kanal) oluşturma tekniğini öğreneceksiniz. İsterseniz orijinal proje dosyasını indirerek derste gösterilen kayıtlarla çalışabilirsiniz. Bu derste gösterilenlerle ilgili sorularınızı sanal sınıf ortamında eğitmene yöneltebilir diğer katılımcıların sorularını ve onlara verilen yanıtları görüntüleyebilirsiniz.

Sormak istedikleriniz varsa e-postayla bana ulaşabilirsiniz: [email protected]


Eğitmen


Bora Uslusoy
Bora Uslusoy

Müzisyen, prodüktör ve eğitmenim. The Musicians' Institute'ta ana enstrumanım olan gitar programını 'Gold Award' derecesiyle bitirdim. Berklee Müzik Okulu'nun online uzantısı olan berkleemusic.com'dan 'Studyo Prodüksiyon Uzmanı' sertifikası aldım. 2011'de Avid'in 'Train The Trainer' (Eğitmen Eğitimi) programına katılarak Avid sertifikalı Pro Tools Eğitmeni statüsü elde ettim. Aynı yıl Steinberg tarafından lisanslı Cubase eğitmeni unvanını aldım. Halen Berklee College of Music'te Music Production and Engineering bölümünde part-time 'Assistant Professor' olarak görev yapıyorum. Aynı zamanda; Gitar, Bas, Armoni, Kulak Eğitimi, Müzik Prodüksiyonu, Pro Tools, Cubase, Miks ve Mastering eğitimlerimi; Türkiye'nin ve dünyanın çok çeşitli yerlerindeki kişilere, internet üzerinden video ders formatında ve birebir online özel ders şeklinde vermeye devam ediyorum. Yayınlanmış olan beş adet gitar metod kitabımın yanı sıra, müzik üzerine sayısız dergi makalesi, ürün incelemeleri ve 'Nasıl Yapılır?' kılavuzları yazdım.

Kendi adıma, bir adet solo albüm, bir soundtrack ve iki adet single yayınladım; filmler, belgeseller ve reklamlar için müzik ve ses tasarımı yaptım. Uzun yıllardır, çeşitli grup ve sanatçılara prodüktörlük, miks ve mastering mühendisliği yapıyorum. Halen ABD'nin Massachusetts eyaletinde, Boston şehrinde yaşıyorum ve şirketim bUMA RecordZ ile müzik yapım çalışmalarıma devam ediyorum. Yapım şirketim ve stüdyom ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Ayrıca kişisel web sitemi inceleyebilirsiniz: borauslusoy.com


Ders Programı


  Cubase'de TRACK COMPING
Kayıt olduktan gün
gün şu kadar süre sonra erişilebilir:

Sıkça Sorulan Sorular


Bu eğitim programı ne zaman başlar ve ne zaman biter?
Eğitim programına hemen başlayabilir, her istediğinizde sisteme giriş yaparak dersi tekrar tekrar çalışabilirsiniz. Tamamen bireysel yürütülen bir eğitimdir, çalışmayı ne zaman yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.
Bu eğitime ne kadar süreyle erişim hakkım var?
Herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Derse kayıt olduktan sonra her istediğinizde siteye giriş yaparak videoları tekrar izleyebilir, çalışabilirsiniz. Mobil cihazlar dahil tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

Hemen Başlayın!