Miks 102: DİNAMİK İŞLEMCİLER

Hem teorik, hem de uygulamalı olarak compressor, limiter, gate, expander, de-esser kullanmayı öğrenin!

Miks serisinin ikinci dersi olan Miks 102: DİNAMİK İŞLEMCİLER'de; Compressor, Limiter, Gate, Expander, De-esser gibi efektlerin kullanım alanlarını, ayarlarını tüm detaylarıyla öğreneceksiniz.

Eğitim hem Pro Tools, hem Cubase Pro, hem de Logic Pro X yazılımlarında gösterilmektedir. Pro Tools ve Cubase için video; Logic Pro X için ise görsel ve metinden oluşan içerikler mevcuttur. Diğer programları kullananlar da anlatılanları kendi platformalarında kolaylıkla uygulayabilir.

Örnek projeyi indirip üzerinde çalışabilirsiniz.

Toplam 145 dakikalık-25 video ve 34 ders!

Gereksinimler:

1. Miks yapabileceğiniz ve dahili dinamik işlemcileri olan herhangi bir yazılım
2. Kullandığınız yazılım üzerinde temel bilgi ve becerilere sahip olmak

Kimler Katılabilir?

1. Miksaj öğrenmek isteyen herkes katılabilir.
2. Temel konular hakkında eksiklerini gidermek isteyen kullanıcılar için uygundur.
3. Miks 101: DENGELER ve PANLAMA dersini tamamlamış olmanız tavsiye edilir.

Sormak istedikleriniz varsa e-postayla bana ulaşabilirsiniz: [email protected]


Eğitmen


Bora Uslusoy
Bora Uslusoy

Müzisyen, prodüktör ve eğitmenim. The Musicians' Institute'ta ana enstrumanım olan gitar programını 'Gold Award' derecesiyle bitirdim. Berklee Müzik Okulu'nun online uzantısı olan berkleemusic.com'dan 'Studyo Prodüksiyon Uzmanı' sertifikası aldım. 2011'de Avid'in 'Train The Trainer' (Eğitmen Eğitimi) programına katılarak Avid sertifikalı Pro Tools Eğitmeni statüsü elde ettim. Aynı yıl Steinberg tarafından lisanslı Cubase eğitmeni unvanını aldım. Halen Berklee College of Music'te Music Production and Engineering bölümünde full-time 'Associate Professor' olarak görev yapıyorum. Yayınlanmış olan beş adet gitar metod kitabımın yanı sıra, müzik üzerine sayısız dergi makalesi, ürün incelemeleri ve 'Nasıl Yapılır?' kılavuzları yazdım.

Kendi adıma, bir adet solo albüm, bir soundtrack ve iki adet single yayınladım; filmler, belgeseller ve reklamlar için müzik ve ses tasarımı yaptım. Uzun yıllardır, çeşitli grup ve sanatçılara prodüktörlük, miks ve mastering mühendisliği yapıyorum. Halen ABD'nin Massachusetts eyaletinde, Boston şehrinde yaşıyorum ve şirketim bUMA RecordZ ile müzik yapım çalışmalarıma devam ediyorum. Yapım şirketim ve stüdyom ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Ayrıca kişisel web sitemi inceleyebilirsiniz: borauslusoy.com


Ders Programı


  De-esser / Limiter / Multiband Compressor
Kayıt olduktan gün
gün şu kadar süre sonra erişilebilir:
  BONUS
Kayıt olduktan gün
gün şu kadar süre sonra erişilebilir:
  Bölüm Sonu Sınavı
Kayıt olduktan gün
gün şu kadar süre sonra erişilebilir:

" Hocam anlatımınıza, öğretiminize hayran kaldım. İki senede izlediğim binlerce videonun arasında belkide en net bilgiyi veren ve içeriğini gösteren dersler izledim sayenizde. Ne kadar teşekkür etsem az olur. Benim için çok faydalı oldu."

- Ersin Yıldırım

Sıkça Sorulan Sorular


Bu eğitim programı ne zaman başlar ve ne zaman biter?
Eğitim programına hemen başlayabilir, her istediğinizde sisteme giriş yaparak dersi tekrar tekrar çalışabilirsiniz. Tamamen bireysel yürütülen bir eğitimdir, çalışmayı ne zaman yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.
Bu eğitime ne kadar süreyle erişim hakkım var?
Herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Derse kayıt olduktan sonra her istediğinizde siteye giriş yaparak videoları tekrar izleyebilir, çalışabilirsiniz. Mobil cihazlar dahil tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

Hemen Başlayın!